DOSTAWA I KOSZTY

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Możliwa jest również wysyłka za granicę, która odbywa się wg. indywidualnych ustaleń pomiędzy Sprzedawcą a Klientem w zależności od kraju dostawy.

3. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

4. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. Zamówiony produkt można odebrać w siedzibie firmy Leszner 1900, przy ul. Księżycowej 3/22 w Poznaniu, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu od wtorku do piątku, w godzinach od 09:00 do 18:00.

5. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:

Kurier DHL Express w cenie 15,00 PLN netto.

7. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Przy zakupach w przedsprzedaży termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt nie znajduje się w magazynie Sprzedawcy. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych.

8. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podany krótszy termin. Przy zakupach w “preorderze” termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt nie znajduje się w magazynie Sprzedawcy. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.

Wersja regulaminu w formacie PDF do pobrania tutaj.

Formularz reklamacji w formacie PDF do pobrania tutaj.

Polityka prywatności LESZNER.COM do pobrania tutaj.